Brązowy medal Oli!

Szczegóły

 

W Chełmie (woj. lubelskie) w dniach 16-18 września 2020 roku odbyły się finały XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach kobiet - LUBELSKIE 2020. Zawodniczka „Orła” Namysłów Aleksandra Witoś wywalczyła brązowy krążek w kat. wagowej do 57 kg.

Turniej będący równocześnie Mistrzostwami Polski Juniorek młodszych do lat 17 zgromadził na starcie najlepsze polskie zapaśniczki młodego pokolenia. Nasza Ola rywalizująca w najmocniej obsadzonym limicie wagowym w asyście Prezesa Kazimierza Szelągiewicza powtórzyła swoje osiągnięcie z ubiegłego roku i tylko mały błąd taktyczny w jednej z walk pozbawił ją szansy na pierwsze miejsce w zawodach. Ale wiemy że stać ją na zdecydowanie więcej i pewne złoto MP.  

Wielkie brawa i gratulacje oraz powodzenia w dalszej karierze!

Podziękowania dla sponsorów i sympatyków sekcji zapasów LKS "Orzeł" Namysłów!

   
© ALLROUNDER