Podziękowania dla Pani Małgorzaty Iwanyszczuk

Szczegóły

   PODZIĘKOWANIA

Składamy na ręce Pani Małgorzaty Iwanyszczuk, płynące prosto ze szkolnych serc, podziękowania za dwadzieścia lat pełnienia funkcji Wicedyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie.

Zaangażowanie, odwaga w tworzeniu wizji nowoczesnej szkoły opartej na partnerskich zasadach oraz wysokie standardy były Pani znakiem rozpoznawczym. Wizerunek szkoły aktywnej, prospołecznej i przyjaznej młodzieży jest Pani zasługą. Podobnie jak nacisk kładziony na miłość do języka. Nikt tak bardzo, jak Pani, nie jest żywym świadectwem na to , że to język buduje granice naszego świata.

A granice Pani świata są bardzo rozległe - począwszy od codziennej pracy dydaktycznej, przez umiejętność wychodzenia z sytuacji trudnych i kryzysowych, aż po wsparcie merytoryczne nad wydarzeniami i promocją szkoły. Choć to dużo jak na jedną osobę, przekazała nam Pani ogromnie cenną lekcję : „obojętnie co w tej chwili trzymasz w dłoni, zaopiekuj się tym najlepiej jak potrafisz!”

I za taką właśnie opiekę nad pokoleniami świetnie wykształconych uczniów, nad naszą placówką i kadrą- DZIĘKUJEMY! Na kartach szkolnej historii zapisała się Pani jako osoba sumienna, zdeterminowana, merytoryczna, kochająca kulturę i humor.  Cała nasza społeczność wyraża słowa uznania dla dorobku, który jest efektem ciężkiej pracy. Z pewnością wniesione przez Panią wartości staną się dla nas drogowskazem dziś, jutro i w następnych latach. Za wspaniały przykład, poświęcenie i bycie zawsze obok nas – OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

                                                                                         Społeczność Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie

   
© ALLROUNDER