Nowy rok szkolny - nowe cele naszego Szkolnego Klubu Podróżnika!

Ocena 0/5

Nowy rok szkolny - nowe cele naszego Szkolnego Klubu Podróżnika!

Tym razem szkolni miłośnicy wędrówek wybrali się na wycieczkę dwudniową do Karpacza.

Głównym celem wycieczki było zdobycie najwyższego szczytu Karkonoszy, Śnieżki - wysokość 1603m.

Razem z 13 klubowiczami jako opiekunowie udali się tam panowie Tomasz Jański i Roman Baran.

Pierwszego dnia, pod opieką przewodniczki sudeckiej, pani Agaty, uczniowie zdobyli królową Karkonoszy - Śnieżkę   .

Wyprawa była dość wymagająca. Uczniowie pokonali tego dnia ok 17km. Dodatkowo w drodze powrotnej złapał ich deszcz.   

Drugiego dnia uczniowie wybrali się do schroniska Samotnia w kotle Małego Stawu.

Wyjazd, mimo że nieco wymagający, wypadł bardzo pozytywnie, a nasi włóczykije już planują kolejne eskapady!

Jeśli także chcesz poznawać świat i przeżyć wspaniałe przygody, dołącz do klubu!

Zainteresowanych prosimy o kontakt z panem Romanem.

Nowy_rok_szkolny_-_nowe_cele_naszego_Szkolnego_Klubu_Podróżnika!_(1) 

Nowy_rok_szkolny_-_nowe_cele_naszego_Szkolnego_Klubu_Podróżnika!_(2) 

Nowy_rok_szkolny_-_nowe_cele_naszego_Szkolnego_Klubu_Podróżnika!_(3) 

Nowy_rok_szkolny_-_nowe_cele_naszego_Szkolnego_Klubu_Podróżnika!_(4) 

Nowy_rok_szkolny_-_nowe_cele_naszego_Szkolnego_Klubu_Podróżnika!_(5) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności