Posiłek dla powodzian

Ocena 0/5

Posiłek_dla_powodzian 

Dziś druga grupa klasy II TŻ włączyła się w akcję POSIŁEK DLA POWODZIAN.
Na zajęciach w pracowni gastronomicznej uczniowie klasy II TŻ przygotowali kremową zupę ziemniaczaną ze smażonym boczkiem i krupnik zabielany z kurczakiem w ilości ok. 120l.
Pożywne i smaczne zupy zostały przekazane mieszkańcom zalanych terenów i osób pomagających w usuwaniu skutków powodzi w rejonie Brzegu.
Uczniowie wykonali wspaniałą pracę, za co należą im się wielkie podziękowania.
Pracom nadzorowała pani Grażyna Serafin.
Koordynatorzy akcji: Iwona Kaczak, Małgorzata Nowak, Ewa Burakowska, Ewelina Stopa, Anna Gawlak.
               
Dziękujemy naszym darczyńcom za przekazane produkty.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności