Spotkanie inicjujące współpracę między ZSR w Namysłowie a Wydziałem Przyrodniczo-Technologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Ocena 0/5

Dzisiaj w formule online odbyło się spotkanie inicjujące współpracę między Zespołem Szkół Rolniczych w Namysłowie a Wydziałem Przyrodniczo-Technologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W spotkaniu udział wzięli dr hab. inż. Bogdan Stępień - Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Katarzyna Szopka - Prodziekan ds. kierunku Agrobiznes, Dyrektor Jacek Pietroszek, Wicedyrektor Adam Hubicki, Wicedyrektor Rafał Trojanowski oraz Wicestarosta Powiatu Namysłowskiego Tomasz Wiciak. Mamy nadzieję że ta współpraca okaże się owocna przede wszystkim dla naszych uczniów Technikum Agrobiznesu.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności