Studenci Partnerskiej Uczelni- Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w naszej szkole

Ocena 0/5

Dzisiaj odwiedzili naszą szkołę Studenci Partnerskiej Uczelni- Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Studenci zaprezentowali ofertę edukacyjną Wydziału i Uczelni. Młodzież mogła zadać pytania i wysłuchać prezentacji przedstawionej w luźny i przystępny sposób.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności