Uczniowie klas trzecich Technikum Agrobiznesu z wizytą w gospodarstwie w Ślizowie

Ocena 0/5

 17 września 2021 roku uczniowie klas trzecich Technikum Agrobiznesu pod opieką Pani Anny Siejka-Lejczak odwiedzili jedną z najnowocześniejszych obór w Polsce. Gospodarstwo Pani Doroty Wyrobek znajduje się w Ślizowie koło Sycowa. Obsada bydła to 700 sztuk, w tym 350 krów mlecznych. Udój prowadzony jest przez 4 roboty udojowe , a pasza zadawana za pomocą robotów paszowych. Największe wrażenie na uczniach zrobił ogrom inwestycji, małe zaangażowanie człowieka w obsługę zwierząt oraz wydajność jaką uzyskuje się w oborze. Dzięki uprzejmości właścicieli uczniowie zapoznali się z najnowocześniejszą technologią i pracą robotów.

Galeria zdjęć

Uczniowie klas trzecich Technikum Agrobiznesu z wizytą w gospodarstwie w Ślizowie 4 Uczniowie klas trzecich Technikum Agrobiznesu z wizytą w gospodarstwie w Ślizowie 3 Uczniowie klas trzecich Technikum Agrobiznesu z wizytą w gospodarstwie w Ślizowie 2 Uczniowie klas trzecich Technikum Agrobiznesu z wizytą w gospodarstwie w Ślizowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności