10 edycja Narodowego Czytania w Namysłowie

Ocena 0/5

Po raz kolejny uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w organizowanej już od 10 lat  we wrześniu w całej Polsce akcji Narodowego Czytania zapoczątkowanej w 2012 roku przez Prezydenta RP . W tym roku była to „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Uczennice z klasy II TR brawurowo przeczytały z aktu drugiego sceny 13, 14 i 15. Odsłona tegorocznej namysłowskiej edycji miała miejsce 10 września o przed Namysłowskim Ośrodkiem  Kultury gromadząc miłośników czytelnictwa. Oprócz młodzieży szkół podstawowych i średnich w akcji udział wzięli pracownicy Starostwa Powiatowego w Namysłowie, Grupa Teatralna RETROspekcja, podopieczni Koła Inwencji Twórczej SORBONA, członkowie Klubu Niezależnych Twórców WENA, pracownicy Namysłowskiego Ośrodka Kultury oraz Biblioteki Publicznej w Namysłowie. Po prawdziwej uczcie dla ducha można było wpisać się do księgi pamiątkowej oraz otrzymać niepowtarzalną pieczęć ze spotkania.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności