Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
deszcz
22°C

Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie

Ocena 0/5

erasmus2024 

Obraz1 

W kwietniu i maju 2024 roku 25 uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie przebywało za granicą na praktykach zawodowych zorganizowanych w ramach projektu z programu Erasmus+.  

Dziesięciu uczniów technikum architektury krajobrazy  uczyło się zawodu  w Maladze – pięknym  mieście położonym na południu Hiszpanii.

Praktykanci pracowali  w ogrodach wykonując czynności związane z pielęgnacją roślin ozdobnych jak na przykład  przycinanie żywopłotu i krzewów, czyszczenie powierzchni, zakładanie rabat, sadzenie i podlewanie roślin, pielenie i odchwaszczanie. Nabyli też umiejętności związane z pielęgnowaniem roślin śródziemnomorskich. Uczniowie mieszkali w rodzinach, przez co lepiej poznali kulturę i obyczaje Hiszpanów oraz ich tradycyjne potrawy.

Druga grupa 15 uczennic z technikum reklamy odbywała praktykę na Malcie. Młodzież opanowała metody projektowania marki i logo, zakładania sklepu internetowego, tworzenia stron internetowych na platformie Shopify, projektowania filmików reklamowych i ulotek oraz prowadzenia kampanii reklamowych w social mediach. Nabyła umiejętności obsługi programów Canva i Meta Business Suite.

Oprócz kompetencji zawodowych praktykanci rozwinęli swoje umiejętności porozumiewania się w językach obcych przebywając i pracując w środowisku międzynarodowym. W wolnych chwilach zwiedzali ciekawe zakątki Malty i Hiszpanii i wypoczywali korzystając z nadmorskich plaż.

Rezultaty udziału w projekcie potwierdziła młodzież podczas spotkania w urzędzie starostwa powiatowego z Panią Starostą. Uczniowie zwrócili szczególną  uwagę na rozwój swoich  kompetencji miękkich, takich jak samodzielność, pewność siebie, otwartość na innych, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Na zorganizowanie kształcenia za granicą szkoła otrzymała z Unii Europejskiej ponad 67 tys. euro.

Koordynator Projektu

Adam Hubicki

 

Galeria zdjęć

Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 22 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 21 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 20 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 19 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 18 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 17 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 16 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 15 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 14 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 13 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 12 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 11 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 10 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 9 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 8 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 7 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 6 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 5 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 4 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 3 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 2 Rezultaty praktyk zawodowych w 2024 roku uczniów technikum architektury krajobrazu w Hiszpanii i technikum reklamy na Malcie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.