Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 23 czerwca 2024
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
17°C

Nauka zawodu na Malcie

Ocena 0/5

loga2024 Nauka_zawodu_na_Malcie_2024_(7)

Od 15 kwietnia 2024 roku na Malcie  uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie  nabierają nowych doświadczeń zawodowych w sektorach informatycznym, reklamy i fotografii. Uczą się wielu przydatnych i nowych rzeczy, nabywają umiejętności współpracy w grupach, szkolą się z zakresu zadań informatycznych, budują strony internetowe, oraz pracują z technologią inteligentnych domów. 

Uczniowie klasy reklamy rozwijają swoje zdolności,  tworząc sklep online, piszą teksty  i slogany reklamowe w języku angielskim, projektują logo,  natomiast grupa uczniów technikum fotografii i multimediów  fotografuje  ważne imprezy sportowe i robi fotorelacje z imprez kulturalnych. 

Poza pracą jest czas na odpoczynek i zwiedzanie wyspy. Malta ofiaruje wiele atrakcji. Odbyła się wycieczka do najmniejszej stolicy Europy – Valletty, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem, urokliwymi uliczkami, wspaniałą architekturą.

Przed nami kolejne wycieczki i nowe wyzwania. 

Pozdrawiamy serdecznie całą społeczność szkolną. 

Nauczycielki i uczniowie.

Galeria zdjęć

Nauka zawodu na Malcie  10 Nauka zawodu na Malcie  9 Nauka zawodu na Malcie  8 Nauka zawodu na Malcie  7 Nauka zawodu na Malcie  6 Nauka zawodu na Malcie  5 Nauka zawodu na Malcie  4 Nauka zawodu na Malcie  3 Nauka zawodu na Malcie  2 Nauka zawodu na Malcie  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.